Piosenki tygodnia

Meiko - Back In The Game

Meiko to artystka, która pochodzi z miejscowości Roberta w stanie Georgia. Jednak jej korzenie są nieco bardziej egzotyczne, ponieważ w jej drzewie genealogicznym łączą się elementy irlandzko-szkockie, z japońskimi. Swoją karierę zaczęła jako kelnerka w jednym z barów w Hollywood. Jednak po tym jak jej piosenka trafiła do jednego z odcinków serialu "Chirurdzy" ("Grey's Anathomy"), zaraz pojawiło się mnóstwo ofert, dzięki którym Meiko mogła zacząć zarabiać na swojej pasji.
Artystka ma na koncie cztery albumy, a producenci seriali upodobali sobie jej piosenki. Jak dotąd, poza "Chirurgami", pojawiły się one w takich serialach, jak: "One Tree Hill", "90210", "Ghost Whisperer", "Pretty Little Liars", "Pamiętniki wampirów" ("The Vampire Diaries") i wiele innych. Usłyszymy je też w filmach "Pants On Fire", "Pretty Ugly People", "Wake", "Into The Cold' i "Love Me".
Na antenie Radia Orbit muzyka Maiko gości od 2012 roku, czyli od płyty "Bright Side". W tym roku ukazuje się jej nowa płyta, będzie to jednak album z coverami. Nowy singiel, z piosenką "Back In The Game", to osobne wydawnictwo, nie związane z projektem coverowym.

e-max.it: your social media marketing partner