Piosenki tygodnia

Lucy Rose - Intro (Chartreuse Remix)

Lucy Rose to angielska piosenkarka wywodząca się z nurtu singer-songwriter. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się już w dzieciństwie, od występów w szkolnym chórze. Później przez całe studia na City College London, gdzie studiowała geografię, występowała z licznymi wykonawcami. Jej solowa kariera rozpoczęła się w roku 2009, kiedy to zaczęła występować i nagrywać firmujący swoją aktywność własnym nazwiskiem.
W 2012 roku ukazała się jej debiutancka płyta "Like I Used To". Mniej więcej w tym samym czasie zainteresowaliśmy się jej twórczością i prezentowaliśmy ją na antenie Radia Orbit. Nieco więcej uwagi poświęciliśmy jej przy okazji zapowiedzi i wydania trzeciego solowego albumu, zatytułowanego "Sometimes Changin", który Lucy Rose promowała już od 2016,  a okazał się on w roku 2017. Na chwilę obecną jest ostatnim albumem studyjnym w jej dorobku.
Na tej samej płycie pierwotnie ukazał się utwór zatytułowany "Intro". Prezentujemy go jednak w nowym remiksie, który ukazał się  właśnie na nowej wersji płyty "Sometimes Changin", zawierającej remiksy oryginalnych nagrań.

e-max.it: your social media marketing partner